Copywriting Bydgoszcz. Profesjonalne usługi copywriterskie, merytoryczny copywriting z uwzględnieniem SEO. Pozycjonowanie, strony responsywne, aktualizacje, etc...
NAWIGACJA
tanie strony internetowe Bydgoszcz Copywriting SEO Bydgoszcz Pozycjonowanie stron www Strony internetowe CMS Bydgoszcz 

Strona internetowa a jej pozycja w wyszukiwarce

Twoja strona internetowa jest piękna? Profesjonalnie wykonana? W opublikowanych treściach zawarłeś wszystko, co dotyczy aktualnej oferty biznesowej? Niby prawidłowo lub wręcz doskonale, ale… jest jakiś problem, prawda? Nie dostrzegasz, aby coś się wokół Twojej internetowej oferty działo? Masz wrażenie, że najczęstszym gościem na swojej stronie www jesteś Ty sam? No, może przesada… A jesteś przekonany, że ruch na stronie nie jest generowany przez boty? Spodziewałeś się większej efektywności niż tych kilka czy kilkanaście wizyt dziennie. A przecież masz ofertę godną uwagi… Powiedziano Ci, że jest profesjonalnie i lepiej być nie może? Nie wiesz, co masz zrobić?

Copywriting Bydgoszcz

Efektywne treści na stronie internetowej

Pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania zależy od szeregu czynników a poprawa tego stanu – od poprawy wszystkich elementów, mających na to wpływ. Kluczem do Twojego sukcesu w internecie są m.in. wartościowe treści opublikowane na podmiotowej stronie internetowej (ów tajemniczo brzmiący content). Bogata kolorystycznie strona internetowa z ofertą licznych towarów, opisanym zakresem usług, uzupełniona zdjęciem, adresem, formularzem, mapką… to już za mało, aby przebić się w internetowym gąszczu ofert.

Nikogo na kolana nie powali owych kilka zdań żywcem przepisanych z karty produktu. Nie tylko Ty zajmujesz się jego sprzedażą w internecie. Robot (algorytm wyszukiwarki) google w ułamku sekundy sprawdzi, że na kilku lub kilkunastu (oby tylko!)  innych stronach (pod innymi adresami www) jest to samo lub… dokładnie to samo. Ich właściciele, oferując te same produkty, postąpili dokładnie tak samo, jak Ty. I nie ma znaczenia, kto jest większy, ani kto był pierwszy. Ogromne znaczenie ma to, czy Ty jesteś wyjątkowy, czy tylko jednym z wielu!

Copywriting – efektywne treści

Odwiedzając inne strony internetowe z tej samej branży być może zauważyłeś, że treści opublikowane niektórych są bardzo podobne lub wręcz identyczne. Ktoś zmienił kolejność zdań, szyk wyrazów w zdaniu, kilka wyrazów dodał, kilka usunął, użył synonimów (innych określających to samo)… W niektórych przypadkach bywa, że nawet oferta usług jest skopiowana z innej strony kogoś z branży (innej firmy, odległej tylko geograficznie). Lenistwo? Niechlujstwo? Niewiedza? Bezmyślność? Kradzież? To musisz ocenić sam.

Strony takie różnią się wizualnie, lecz nawet szybka analiza treści zakwalifikuje je do roli bezużytecznego  (a często nawet szkodliwego!) duplikatu. Oryginalność wizualną w internecie osiągnąć łatwo. Gorzej z oryginalności merytoryczną. Inny kolor w świecie cyfrowym uzyskamy wprowadzając odpowiedni parametr w odpowiednim fragmencie kodu HTML lub arkusza CSS. Inną pod względem merytorycznym treść strony internetowej uzyskamy angażując swój lub doświadczonego copywritera intelekt. W obu przypadkach będziesz wygrany, jakkolwiek decyzja o potrzebie wsparcia profesjonalisty świadczy, iż swój zaangażowałeś prawidłowo.

Copywriting Bydgoszcz

Wyszukiwarki nie widzą Twojej strony lub strona pojawia się dopiero na szarym końcu wyników wyszukiwania? Chciałbyś zwiększyć zainteresowanie stroną internetową? Chcesz się odróżnić od konkurencji? Treści zawarte na swojej stronie uznajesz za niewystarczające lub/i merytorycznie ubogie. Czytasz to i nie wiesz, co dalej zrobić? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz lub najlepiej zadzwoń.

CZYTAJ TO